Administracja serwera
Informacje dla organizatorów

01.06.2007: Proszę o zgłasznie błędów pod adres: michnik@lostrzelno.cba.pl

01.06.2007: Spróbuj, a napewno się spodoba;)
Materiały na strone proszę wrzucać na pulpit zdalny. Poniżej podam link i skróconą instrukcje obsługi:

https://desktoptwo.com/

User (login): michelson
Password (hasło): mic123z

Następnie zaznacz Current window i naciśnij Sing in, po chwili będziesz zalogowany na pulpicie zdalnym. Wejdź do Hard drive, który pełni rolę dysku i w folderze Michelson proszę zostawić ewentualne materiały.

Wylogowywanie z pulpity wygląda tak ja w Windowsie. Proszę nacisnąć michelson (pełni funkcje strat menu) i naciśnij Close Session.

10.08.2007: Przeczytaj o nas na estrzelno. Nasze bannery pojawiły się właśnie na portalu miejskim, oficjalnej stronie Liceum, Gimnazjum i PJWNR Hip-Hop. Dodatkowo poprosiliśmy o autoryzację Zespół Szkół w Bielelicach i parę innych serwisów. Zobaczymy, co z tego wyniknie.


24.08.2007: Ostatnio na stronie miała miejsce gruntowna przebudowa. Szata graficzna uległa całkowitej zmianie, a kod strony został w maksymalnym stopniu uproszczony dla łatwiejszego dodawania nowych informacji. Teraz cała definicja strony zawarta została w Stylu CSS, co pozwoliło uzyskać zaplanowany efekt. Cały czas nurtuje nas świadomość, że ta witryna znajduje się na bezpłatnym serwerze. Reklama znajdująca się w górnej części strasznie szpeci. Aby tego dowieść proszę odwiedzić kopie strony http://www.michelson.yoyo.pl. Brak reklamy nadaje wortalowi inny charakter.Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę, że dzisiejszego dnia licznik wyświetlił pierwszy tysiąc odwiedzin. Informacja o tym fakcie jak i podziękowania zostaną umieszczone w dziale "Informacje".